Turmalín skoryl OCHRÁNCE

Turmalín skoryl
AUTORSKÝ ŠPERK. Turmalín skoryl je nejsilnějším ochranný kámen. Má silnou očistnou a léčebnou sílu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
588 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: PŘÍV-SKOR
cena:588 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný surový kousek oblíbeného turmalínu skorylu ve výběrové kvalitě uchycený do šperku.Je opatřen patinou pro starobylý vzhled.

Ideální ochránce pro každý den nebo při duchovní práci. 

Turmalín skoryl je nejsilnějším ochranný kámen. Má silnou očistnou a léčebnou sílu. Chrání nás před vnějšími negativními vlivy, jednak vlivy prostředí jako je kosmické a pozemské záření, patogenní zóny nebo spodní proudy, jednak vlivy našeho okolí jako je lidská zášť a zloba, která nás nejen může oslabit, nám uškodit, nýbrž i nakazit jako virus.

Uzemňuje nás, abychom žili teď a tady.

Posiluje naši odolnost proti virům, které poškozují nervovou tkáň. Posiluje srdce, krevní oběh, svalstvo, které zbavují křečí. Zmírňuje bolesti všeho druhu. Léči poruchy nadledvinek a zánětlivá onemocnění kloubů.

 

Rozměry: 4 x 2,4 cm

Lokalita kamene: Brazílie

 

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).