MISTROVSKÉ KRYSTALY III. DÍL – CHANNELING, TRANSMITTER, DOW KRYSTAL

01. 05. 2024, 14:13

Další 3. pokračování vycházející z knih světoznámé autorky knih o mistrovských krystalech Katriny Raphaell, ale taktéž z našeho náhledu a cítění krystalů:

CHANNELING je formace, kterou poznáte podle 7 stran na na špici krystalu a současně podle trojuhelníku na protilehlé straně. Umožňuje nám posouvat naši komunikaci s vyšším já, průvodci, Zdrojem na vyšší úroveň. Má také velmi propojující energií, která dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

TRANSMITTER je tvořen mistrovskou formací stran 7-3-7 a nese v sobě kvality channeligového krystalu. Je tedy skvělým komunikátorem, propojovatelem do vyšších dimenzí, Zdroje, průvodcem pro práci na sobě, propojením se svým Vyšším já. Důležitou vlastností krystalu Transmitter je uchopení svého potenciálu a darů v této hmotné realitě. Jednoduše řečeno pomáhá k uchopení své síly, darů a realizaci  tady a teď. Dokáže totiž skvěle podpořit práci s energií, záměry, tvořením. Vytváří tím most do zemských sfér. 

DOW KRYSTAL je tvořen mistrovskou formaci stran 7-3-7-3-7-3 značící božský řád a kristovské vědomí. Dow krystaly jsou vzácné a silné. Jsou výbornými pomocníky pro stahování informací a vědomou spolupráci. Dokáží být silnými vysílači a komunikátory skrze různé energetické sféry a dimenze, zavést vás do vaší božské podstaty. Vzhledem k jeho velkému energetickému přesahu a rozsahu je určen do zkušených rukou. Svým silným vyzařováním a transformační energií se s ním budou dít kvantové skoky. Člověk by měl opravdu nejdříve navnímat, zda je čas na propojení s tak silným krystalem. Prověří totiž ego a nezpracované záležitosti.

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).