MISTROVSKÉ KRYSTALY I. DÍL - KLÍČ, SPOJOVATEL ČASU, STRÁŽCE ZÁZNAMŮ

16. 03. 2023, 16:22

Kdo nás trochu sleduje, tak si určitě všimnul, že nás baví a hodně volají mistrovské a osobní krystaly.  V této silně transformační době jsou tu tyto krystaly proto, aby nám pomohly projít velkým přenastavením a také nám ukázaly, že je možné, aby to šlo v radosti a lehkosti. Mnohdy už se znáte z dřívějšího života a setkání je jen připomenutím. I nám se stává, že chytneme do ruky krystal nebo dračí kámen a začneme plakat, protože si vzpomeneme na dřívější propojení a spolupráci.  

Nic není náhoda a pravdou je, že už je čas se propojovat s krystaly, které si nás volají. Když takový krystal vidíte, tak přesně víte, že je to ON.. Je nádherný pozorovat, jak tato krystalová láska funguje. Každý mistrovský krystal je výjimečná bytost. Mají na sobě různé symboly, klíče pro posun a odemknutí svého potenciálu nebo energii podporující sebeléčení, komunikaci, kolektivní práci atd... Jsou tu, aby pomohly svým vědomím a informacemi.  Nazvali bychom je PRŮVODCI, RÁDCI A POMOCNÍCI. Dokáží nám vnuknout myšlenku, nápad, vytáhnout nezpracované záležitosti, pomoc prozářit auru a zvýšit vibrace. Toto se děje ve chvíli, kdy máme jasný záměr s nimi komunikovat, vyvíjet se nebo je požádáme o konkrétní pomoc. Učinit konkrétní rozhodnutí a další kroky je vždy na nás.

Postupně vám přiblížíme jejich strukturu vycházející z knih světoznámé autorky knih o mistrovských krystalech Katriny Raphaell, ale taktéž z našeho náhledu a cítění krystalů, protože každý krystal je jedinečný a nejsou dva stejné.

Začneme mistrovskými formacemi, které nám chodí nejvíce do cesty a oslovují nás:

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Můžete ho vidět vyznačený fialovou barvou na prvním obrázku.

Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.

Tato formace je velmi nápomocná pro všechny, kteří cítí, že už nedokáží žít ve starých strukturách a přejí si uvidět cestu dál, kde již budou tvořit a činit, co je baví a naplňuje v souladu s jejich duší.

Další zajímavou formací je SPOJOVATEL ČASU, který poznáte podle symbolu zkoseného obdélníku viz modře zabarveno na obrázku.

Spojovatel času vám dokáže ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno, a taktéž pochopit, kde se nacházíme teď a tady a jak se mohou věci odvíjet podle našeho současného nastavení do budoucna.  Pomáhá nám uchopit téma času a zůstat v nadhledu a trpělivosti.

STRÁŽCE ZÁZNAMŮ

Poznáte je velmi jednoduše, neboť při bližším zkoumání a natáčení krystalu uvidíte malé trojúhelníčky. Nejčastěji je naleznete na křišťálu, záhnědě, ametystu. Pro lepší představu jsme objevili tento surový safír, kde je krásně viditelný symbol Strážce záznamů. Některé krystaly mají tyto symboly ukryté uvnitř a zahlédnete jen u čistých krystalů, když je blíže zkoumáte na světle a nahlížíte „dovnitř“ krystalu.

Krystaly s touto mistrovskou formací jsou vzácné a výjimečné, neboť nesou velkou moudrost sahající do pradávných dob velmi vyvinutých civilizací (např. Atlantidy), vstup do akášických záznamů a univerzálnímu vědomí. Napomáhají otevírat naše intuitivní schopnosti a propojit se se svým zdrojovým vědomím uvnitř sebe. Nesou energii pravdy a propojení se svou pravou podstatou.

Komentáře

Diskuze je prázdná.
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).