MISTROVSKÉ KRYSTALY II. DÍL – ISIS, OKNO, LEMURSKÝ KŘIŠŤÁL, ZLATÝ LÉČITEL

24. 06. 2023, 21:03

Další 2. pokračování vycházející z knih světoznámé autorky knih o mistrovských krystalech Katriny Raphaell, ale taktéž z našeho náhledu a cítění krystalů:

Krystal s formací ISIS poznáte podle jeho 5-stranné fazetě připomínající hrot šípu, i když může mít mírně nepravidelný tvar. Isis nese energii uzdravení všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a nápravě. Harmonizuje tělo, mysl, city i ducha. Pociťte svou esenci Bohyně nebo Boha, svoji krásu a jedinečnost.

Krystal OKNO tvoří kosočtverec na krystalu. Pomáhá nám pocítit svou duši a propojit se s ní. Je to takové zrcadlo, abychom uviděli v pravdě svůj život a měli možnost ke změně. Pokud se ocitnete v situaci, kdy bude třeba vidět sám sebe pravdivě, tak určitě přizvěte na pomoc tento krystal. Jak se říká „pod svícnem bývá největší tma“.

Lemurský krystal v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace. Pomůže odkrýt a zpracovat hluboké rány, které už je čas propustit.

Zlatý léčitel je krystal obsahující žluté inkluze limonitu (oxidu železa).

Je to krystal s vysokými vibracemi, přinášející mistrovskou podporu a pomoc. Jeho energetická síla - zlatý paprsek vás zavede do nitra, božské podstaty, zároveň vám dokáže zprostředkovat cenné informace z jiných duchovních sfér.

Je velmi láskyplný, ochranný a harmonizující krystal. Dává do rovnováhy naši mužskou a ženskou energii, prozařuje a vyrovnává čakry,  očišťuje naše aurické pole od negativních vlivů. Svým vyzařováním působí na naše nefunkční struktury a bloky, nerovnováhu tak, že je vytáhne a pomůže nám je přeměnit do nových souznících energií a nastaveních. Svým zabarvením do žluté barvy ukazuje, že silně působí na solar plexus - podporuje naši osobní sílu, tvořivost, hojnost a radost v propojení na žití na Zemi tady a teď, abychom neulítávali. Nese v sobě nádhernou sluneční energii. Pomáhá nám vidět věci a situace z jiné perspektivy a nadhledu, abychom věci nebrali tak vážně a osobně. 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).