Mistrovský krystal křišťálu VZTAHY 79 g

Křišťál
Krásná přírodní špice křišťálu s mistrovskou formací Isis + Klíče na obou stranách. Krystal pomůže v lehkosti zharmonizovat vztahy v rodině, komunitě atd.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
444 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC902
cena:444 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásná přírodní špice křišťálu s mistrovskou formací Isis a Klíče na obou stranách. Krystal pomůže v lehkosti zharmonizovat vztahy v rodině, komunitě atd. a podpoří sebeuzdravování sebe i celku. Bude výborným průvodcem a pomocníkem.

Isis nese energii uzdravení všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a nápravě. Harmonizuje tělo, mysl, city i ducha. Pociťte svou esenci Bohyně, svoji krásu a jedinečnost.

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.

Je výborným zesilovačem-laserem při energetické práci. Svému majiteli bude věci ukazovat v nejvyšší pravdě a bez iluzí.

 

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 79 g

Rozměr: cca 12 x 2,3 cm

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).