Křišťál s hematitem špice - STRÁŽKYNĚ ROVNOVÁHY - mistrovský krystal

Křišťál s hematitem
Velmi zajímavá částečně čirá přírodní špice křišťálu s hematitem,, STRÁŽKYNĚ ROVNOVÁHY,,se spojovatelem času, vhodná jako osobní krystal, neboť v tomto menším krystalu naleznete propojení do různých dimenzí, akašických záznamů. Na špici jsou unikátní kresby a struktury symbolizující energii mistrovského krystalu. Díky hematitové složce nese výborné ukotvovací vlastnosti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
678 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC708
cena:678 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavá přírodní špice křišťálu s hematitem vhodná jako osobní krystal, neboť v tomto menším krystalu naleznete propojení do různých dimenzí, akašických záznamů a hlubokou moudrost sahající do pradávných časů na Zemi i Univerza.

Na špici jsou unikátní kresby a struktury symbolizující energii mistrovského krystalu - STRÁŽKYNĚ ZÁZNAMŮ. Díky hematitové složce nese výborné ukotvovací vlastnosti. Tento krystal pomůže stahovat inforrmace z éteru, a zároveň vše ukotvit a realizovat v této realitě.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem.  Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

Hematit je kamenem ochrany, klidu, míru a harmonie. Udržuje v rovnováze tělo, mysl a ducha. Výrazně zlepšuje paměť, dodává životní energii a vitalitu, dělá nás rozhodnějších a zesiluje naši vůli.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity. 

Váha: 99 g

Rozměry: průměr cca 9 x 3 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).