Krystal křišťálu STRÁŽCE ZÁZNAMŮ+SAMOLÉČITEL+ KLÍČE mistrovský krystal

Křišťál
Nádherný krystal křišťálu STRÁŽCE ZÁZNAMŮ+SAMOLÉČITEL+ KLÍČE mistrovský krystal. Ze spodní strany jsou malinké krystalky, které objevíte po důkladném prohlédnutí. Země původu Brazílie. Tento krystal má ve špici velké okno (pracovně jim říkáme vesmírná loď). Tento výjimečný a silný krystal je tu pro člověka, který se chce nadále duchovně vyvíjet a chce mu být průvodcem, ochráncem a zesilovačem energie při jeho energetické práci.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
770 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: KRY8
cena:770 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný krystal křišťálu STRÁŽCE ZÁZNAMŮ+SAMOLÉČITEL+ KLÍČE mistrovský krystal. Země původu Brazílie. Je velmi zajímavý svým vnitřním světem a světlem s Lemurskou esencí, který se vás okažitě dotkne. Je doslova posetý klíči a kódy pro vědomou spolupráci. Těší se na svého lidského parťáka.

Video ke shlédnutí: https://www.youtube.com/shorts/-NiW764C5oU

Tento výjimečný a silný krystal je tu pro člověka, který se chce nadále duchovně vyvíjet a chce mu být průvodcem, ochráncem a zesilovačem energie při jeho energetické práci. Dokáže bezpečně podpořit různé energetické toky při duchovní práci. Má také velmi propojující energií, dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a harmonizuje tělo i duši. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje energeticky uzdravit a nabít.

 

Původ: Brazílie

Hmotnost: 215 g......... rozměry: cca 8,5 x 5,3 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).