Krystal křišťálu ISIS + KLÍČE - mistrovský krystal

Křišťál s hematitem
Nádherný  přírodní krystal křišťálu s jemnou příměsí hematitu nesoucí mistrovskou kombinaci - Isis + KLÍČE. Odkaz na video v textu:
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 100 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: KRY8
cena:1 100 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný  přírodní krystal nesoucí mistrovskou kombinaci Isis + klíče.  Je velmi zajímavý tím, že přední stranu má nádherně křišťálově čistou a zadní strana nese hematitovou složku, jsou tam pruhy značící prastarou esenci lemurského křišťálu s různými klíči a kódy pro vědomou spolupráci. Na jednom konci má dvě nenápadné špice blízko sebe. Když ho obrátíte, tak na opačně je posetý menšími srostlými špicemi. Má s sobě mnoho úrovní a čeká na svého vědomého parťáka.

Krystal Isis nese energii sebeléčení a uzdravování všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a vyléčení. Uzdravuje tělo, mysl, city i ducha. Pociťte svou esenci Bohyně, svoji krásu a jedinečnost.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a léčí tělo i duši. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

Hematit je kamenem ochrany, klidu, míru a harmonie. Udržuje v rovnováze tělo, mysl a ducha. Výrazně zlepšuje paměť, dodává životní energii a vitalitu, dělá nás rozhodnějších a zesiluje naši vůli.

 

VIDEO: https://youtube.com/shorts/xQ0LCqY-t5U

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 171 g, rozměry: cca 11 x 4 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).