Lemurský křišťál - mistrovský krystal TANTRICKÁ DVOJICE + SAMOLÉČITEL

Křišťál lemurský
Nádherný přírodní krystal lemurského křišťálu - dvojšpice s mistrovskou energií tzv. tantrické dvojice a samoléčitele. Je tu pro to, aby podpořil téma lásky, božství, sjednocení, celistvosti, spolupráce a propojení. Podpoří lásku a partnerství nebo vědomou spolupráci dvou lidí, kteří se chtějí žít vědomě a v rovnováze.  Pokud jste zatím nepotkali svého partnera duše, tak vás v tomto tématu podpoří na maximum. Dokáží vám ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 220 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1675
cena:1 220 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný přírodní krystal lemurského křišťálu - dvojšpice s mistrovskou energií tzv. tantrické dvojice a samoléčitele. Je tu pro to, aby podpořil téma lásky, božství, sjednocení, celistvosti, spolupráce a propojení. Podpoří lásku a partnerství nebo vědomou spolupráci dvou lidí, kteří se chtějí žít vědomě a v rovnováze. Pokud jste zatím nepotkali svého partnera duše, tak vás v tomto tématu podpoří na maximum. Dokáží vám ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno.

Je nazývám samoléčivým krystalem - samoléčitelem, neboť byl ulomen z původní základny a následně se zahojil vytvořením nové vrstvy drobných krystalků. Tím že prošel tímto procesem vlastního uzdravení, tak dokáže být velmi účinným pomocníkem při léčbě fyzických, emočních a duchovních zranění. Zároveň obsahuje řadu cenných informací k tématu sebeuzdravení, celistvosti a dalšího posunu. Disponuje vysokou vibrací. Jednoduše řečeno, co sám prošel a zvládnul, tak dokáže přenést na svého lidského parťáka a být mu skvělým průvodcem a pomocníkem. Je vhodný jako osobní krystal nebo pro člověka, který pomáhá druhým lidem v oblasti léčitelství.

Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

Rozměry:  cca 7,3 x 2,5 cm...celková hmotnost 48 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).