Krystal křišťálu 340 g, KŘÍŽOVÝ LASER - osobní krystal

Křišťál
Tato velmi zajímavá tzv. křížová drúza Vás zaujme na první pohled. Je to mistrovský a osobní krystal, kde jsou špice hlavní a menší vrostlé do kříže. Kříž vás dokáže stabilizovat a současně vám otevře multidimenziolnální vnímání a duchovní posun. Dokáže pomoci s odstraněním energetických implantátů, pročišťuje a aktivuje všechny čakry. Nese v sobě lemurskou esenci, časovou osu a propojení se Zdrojem, pomůže Vám citlivě najít důležité informace k otevření srdce a nitra. Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
988 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1216
cena:988 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná  přírodní špice lemurského křišťálu se zajímavým přesahem a vlastnostmi, neboť na ní naleznete krystal vyrůstající ven z většího krystalu tzv. most, protínající krystal tzv. kříž. Vyzařuje z něj silná podpora pro svého budoucího lidského parťáka.  Most je krystal vyrůstající z většího krystalu. Jeho základní vlastností je přemostnění a propojení např. vnitřního a vnějšího světa, jakož vnímání svého vyššího já a ega. Podporuje navazování mezilidských vztahů a je výborným pomocníkem při veřejných projevech, vyjádření svých myšlenek. 

Krásný přírodní krystal křišťálu vhodný jako osobní krystal, pomocník pro léčitele nebo pro práci na sobě. Mistrovský krystal bude pomocníkem při harmonizaci těla i duše.

Působí také jako laser, zesiluje toky energií, očišťuje od negativních energií, proto se hodí pro vědomou spolupráci. Krystal má zajímavý rozsah. Dokáže vysílat i přijímat energie z různých energetických úrovní a velmi rád vás zavede do vašeho nitra a pomůže se propojit se svou božskou podstatou.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a harmonizuje tělo i duši. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

 

Váha: 340 g

Rozměry: cca 13,3 x 7,4 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).