Lemurská ZÁHNĚDA mistrovská - DÉVICKÝ CHRÁM

Záhněda lemurská
Nádherný a jedinečný lemurský krystal ZÁHNĚDY se sagenitovými vrostlicemi /venušiny vlasy/, který nese jedinečnou esenci podporující rozvoj, vědomí, vnímání své božské podstaty a propojení. Nese chrámovou energii s přístupy k různým záznamům, moudrosti a formaci Isis a Dévický chrám. Disponuje posvátnou a velmi čistou energií, která pomáhá na mnoha úrovních. Osobní a mistrovský krystal pro hlubokou spolupráci.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
888 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: ZAH17
cena:888 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný a unikátní lemurský krystal ZÁHNĚDY se sagenitovými vrostlicemi /venušiny vlasy/, který nese jedinečnou esenci podporující rozvoj, vědomí, vnímání své božské podstaty a propojení. Nese chrámovou energii s přístupy k různým záznamům, moudrosti a formaci Isis a Dévický chrám. Disponuje posvátnou a velmi čistou energií, která pomáhá na mnoha úrovních. Osobní a mistrovský krystal pro hlubokou spolupráci.

Je kombinací vysokovibrační energie lemurských krystalů a úžasných vlastností záhnědy.

Nese v sobě klíče, záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva, univerzální moudrosti. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér, je skvělým uzemňujícím a ukotvujícím krystalem.

Isis nese energii uzdravení všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a nápravě. Harmonizuje tělo, mysl, city i ducha. Pociťte svou esenci Bohyně nebo Boha, svoji krásu a jedinečnost.

Záhněda je kamenem seberealizace a uchopení svých darů, talentů a vizí v hmotné rovině. Silně energeticky pomáhá při vyladění naší tělesné schránky, její očisty a harmonizaci čaker (obzvlášť první čakry). Je skvělým ochráncem a silně čistí negativní energie.

Stačí ho chvilu držet v ruce a ucítíte jeho sílu, je velmi propojující, vylaďující. 

Rozměry: cca 6 x 2,5 cm

Hmotnost: 43 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).