Ametyst mistrovský krystal Mexiko 6,6 g - SVĚTLONOŠ

Ametyst
Nádherná přírodní čirá ametystová drúza v extra kvalitě. Její energie je silně prozařující a vysokovibrační. Dala by se nazvat NAPOJENÍ NA MOUDROST nebo AMETYSTOVÝ SVĚTLONOŠ. Tyto ametystové krystaly z Mexika jsou specifické tím, že nesou lemurskou esenci a vyšší vibraci než mají klasické ametysty. V tomto krystalu najdete skvělého průvodce při vašem osobním rozvoji. Krásný kousek vhodný i pro sběratele.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
688 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1132
cena:688 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná přírodní čirá ametystová drúza v extra kvalitě. Její energie je silně prozařující a vysokovibrační. Dala by se nazvat NAPOJENÍ NA MOUDROST nebo AMETYSTOVÝ SVĚTLONOŠ. Tyto ametystové krystaly z Mexika jsou specifické tím, že nesou lemurskou esenci a vyšší vibraci než mají klasické ametysty. V tomto krystalu najdete skvělého průvodce při vašem osobním rozvoji. 

Video ke shlédnutí zde : https://www.youtube.com/shorts/x3vYDbGMItc

Dále můžete vidět protínající krystal, který Vás dokáže stabilizovat a současně vám otevře multidimenziolnální vnímání a duchovní posun. Dokáže pomoci s odstraněním energetických implantátů, pročišťuje a aktivuje všechny čakry.

Tento výjimečný krystal je tu pro člověka, který se chce nadále duchovně vyvíjet a chce mu být průvodcem do jeho nitra, darů a potenciálu duše, ochráncem a zesilovačem energie. Dokáže bezpečně podpořit různé energetické toky při duchovní práci a uzdravení naší bytosti. Má také velmi propojující energií, dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

Ametyst je úžasným pomocníkem k získání vnitřní rovnováhy, k odstranění bloků vytvořených v minulosti, zbavuje nás zloby a strachu. Má silnou očišťující a léčivou schopnost. Napomáhá přijímat nové myšlenky, stanovovat si v životě reálné cíle. Přivádí nás na cestu duchovní víry, tak i víry v nás samotné. Je pomocníkem při odvykání od návykových látek, v tělesné rovině při bolestech hlavy, při nízkém krevním tlaku, cukrovce, problémech se slinivkou břišní a pletí. Je průvodcem při meditacích a při hlubším propojení a pochopení univerzálních zákonitostí. Pomáhá v aktivaci třetího oka a především 7. korunní čakry a tím rozvoji naší intuice.

 

Původ: Mexiko, Las Vigas

Hmotnost: 6,6 g

Rozměr: cca 3,5 x 2,8 cm 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).