Lemurský křišťál s dírkou - přívěsek 3,3 cm - STRÁŽCE ZÁZNAMŮ

Křišťál lemurský
Kouzelný lemurský křišťál s dírkou v horní části vhodné k provléknutí šňůrky Navíc nese mistrovskou formaci Strážce záznamů, který poznáte podle vtisknutého symbolu trojuhelníku. Lemuský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
400 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC962
cena:400 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Kouzelný lemurský křišťál s dírkou v horní části vhodné k provléknutí šňůrky Navíc nese mistrovskou formaci Strážce záznamů, který poznáte podle vtisknutého symbolu trojuhelníku. Strážce záznamů nese přístup do vesmírné knihovny a univerzálního vědomí. Podpoří zpracování vašich témat.

Lemuský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti.

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černé kožené šňůrky.

Rozměry: 3,3 cm x 1,3 cm

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).