Lemurský křišťál s dírkou - přívěsek 3,6 cm - LEHKOST BYTÍ

Křišťál lemurský
Kouzelný lemurský křišťál s dírkou v horní části vhodný k provléknutí šňůrky. Na krystalu se nachází mistrovská formace zvaná Isis. Připomíná šíp, který vám ukáže cestu do vědomého žití v lehkosti a radosti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
396 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC755
cena:396 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Kouzelný lemurský křišťál s dírkou v horní části vhodný k provléknutí šňůrky. Na krystalu se nachází mistrovská formace zvaná Isis. Připomíná šíp, který vám ukáže cestu do  vědomého žití v lehkosti a radosti.

Isis nese energii uzdravení všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a nápravě. Harmonizuje tělo, mysl, city i ducha. Pociťte svou esenci Bohyně, svoji krásu a jedinečnost.

Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti.

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černé kožené šňůrky.

Rozměry: 3,6 cm x 1,4 cm

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).