LASER křišťál lemurský s duhami a zlatými odlesky

Křišťál laser lemur
Velmi zajímavý přírodní křišťál LASER lemurský s duhami a zlatými odlesky uvnitř. Je výborným zesilovačem-Laserem při energetické práci. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé bytosti a vědomou spolupráci. Video níže v textu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 550 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC1325
cena:1 550 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavý přírodní křišťál LASER lemurský s duhami a zlatými odlesky uvnitř. Dokáže svého parťáka propojit do různých úrovní, jeho vnitřní struktura ukazuje nekonečné možnosti Univerza a naše.


Je výborným zesilovačem-Laserem při energetické práci. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé bytosti a vědomou spolupráci.

Nese v sobě velké množství energie. Jeho silný laserový paprsek dokáže harmonizovat, čistit, vytahovat hluboké bloky, zacílit a léčit až do buněčné úrovně. Je vhodný např. pro léčitele. Jeho síla a úžasné vlastnosti jsou určeny osobě, která si bude vědoma jeho síly, a které tyto poklady s důvěrou odkryje ve správný čas.

Jeho podstata v sobě nese záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

Video: https://youtube.com/shorts/JkCfWiWhSuo

Původ: Brazílie

Hmotnost: 71 g, rozměry: cca 11,7 x 2,5 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).