Krystal křišťálu 141,6 g, Spojovatel času s klíči - mistrovský krystal

Křišťál
Krásná přírodní špice křišťálu s kouzelným vnitřním světem a duhou, nesoucí mistrovskou kombinaci dvojitý SPOJOVATEL ČASU S KLÍČI. Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
777 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC981
cena:777 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásná přírodní špice křišťálu s kouzelným vnitřním světem a duhou, nesoucí mistrovskou kombinaci dvojitý SPOJOVATEL ČASU S KLÍČI.

Krystal Isis nese energii sebeléčení a uzdravování všeho, co se rozbilo či polámalo. Zavede vás do hlubin vašeho srdce a usnadní vhled do příčiny a pomůže ke smíření a uzdravení. Harmonizuje tělo, mysl, city i ducha. 

Spojovatel času vám dokáže ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno, a taktéž pochopit, kde se nacházíme teď a tady a jak se mohou věci odvíjet podle našeho současného nastavení do budoucna.  Pomáhá nám uchopit téma času a zůstat v nadledu a trpělivosti.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a harmonizuje tělo i duši. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

 

Původ: Madagaskar

Hmotnost:  141,6 g.............rozměry: cca 11 x 3,4 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).