Drúza křišťál - křemen KVANTOVÁ KATEDRÁLA 780 g

Křišťál
Nádherná velice silná drúza křišťálu-křemene s názvem KVANTOVÁ KATEDRÁLA. Hlavní špice má 6 stran které mají na sobě kódy a prastaré záznamy z dob kdy země fungovala v božím řádu. Čeká na vědomého parťáka, který ocení jeho vyzařování. S láskou Vás sladí se 3 rovinami(fyzická realita v božím řádu, rovina průvodců, vyšších Já a Duše). Obsahuje také malé špice, které jsou v části drúzy neúplné. (na její sílu to vliv nemá). Bude také pomocníkem při harmonizaci vaší aury a celého prostoru kolem vás.
Zobrazit více
60% (3 hodnocení)
1 777 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC263
cena:1 777 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná velice silná drúza křišťálu-křemene s názvem KVANTOVÁ KATEDRÁLA. Hlavní špice má 6 stran mají na sobě kódy a prastaré záznamy z dob kdy země fungovala v božím řádu. Čeká na vědomého parťáka, který ocení jeho vyzařování. S láskou Vás sladí se 3 rovinami (fyzická realita v božím řádu, rovina průvodců, vyšších Já a Duše).  Obsahuje také malé špice, které jsou v části drúzy neúplné (na její sílu to vliv nemá). Bude také pomocníkem při harmonizaci vaší aury a celého prostoru kolem vás.

Video ke zhlédnutí: https://www.youtube.com/shorts/lkFxNu_2oKE

Křemen je kamenem harmonie a stability. Očišťuje tělo a duši, posiluje paměť a je velmi vhodný pro meditace a harmonizaci prostoru. Je pomocníkem pro ostatní kameny, které dokáže dobíjet.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, ulevuje od bolestí a léčí tělo i duši.

Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít. Zkuste se na chvíli zastavit, vzít si křišťál do ruky a nechat se hýčkat jeho příjemnou láskyplnou energií, kterou vás okouzlí a pohladí.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 780 g........ rozměry: 12 x 9 cm

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).