Kameny a dovolená

24. 06. 2022, 13:50

Jaké kameny si s sebou vzít na cesty a dovolenou?

Kameny jsou živé bytosti, proto stačí před odjezdem nacítit, které chtějí jet s vámi. Ten nejlepší výběr bude vždy na Vás :-) Určitě vyberete a nacítíte ty pravé pro vás. Někdy člověk cítí více kamenů a musí udělat výběr, aby nevezl celý kufřík kamínků :-) 

Mezi univerzální pomocníky na cesty lze doporučit křišťál, šungit, černý turmalín, ametyst, malachit či selenit. Tyto parťáci skvěle čistí negativní vlivy a ochraňují. 

Pro citlivější jedince bývá často oříšek, když přijedou do apartmánu či hotelu, kde cítí směs různých energií, které jsou v tomto prostoru.

Zkuste si po příjezdu udělat jednoduchou krystalovou mřížku se záměrem očisty tohoto prostoru. Výše zmíněné krystaly určitě rády pomůžou.

Pro zklidnění a naladění se na dovolenou a klidný spánek můžete vzít navíc některý z modrých kamenů (chalcedon, modrý kalcit, apatit) nebo růženín.

Tygří či býčí oko pomůžou překonat případné překážky, nedorozumění. Napomůžou bezproblémovému průběhu dovolené, pocitu bezpečí a sebejistoty.

Může se stát, že bude chtít jet krystal jako např. modrý kyanit, modrý aragonit nebo lemurský křišťál atd.. Dokáží vystihnout okamžiky, kdy bude více prostoru pro propojení a komunikaci s nimi. Rádi vám předají rady či pomoc pro vás další osobní rozlet.

Krásné letní dny 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).