KAMENY A PROPOJENÍ S NIMI

13. 07. 2022, 10:24

Přátelé,

máme za sebou několikatýdenní TOUR s kameny po zajímavých místech a akcích v ČR. Zažili jsme zajímavá setkání s milovníky kamenů, vědomými lidmi či kouzelným dětským světem, který je často tak krásně neohraničený. Baví nás setkávání a pozorování, jak se vše dokáže v mžiku propojit. Dostalo se nám jednoho úžasného a doslova božího setkání s člověkem, který nám svou nádhernou přirozeností ukázal, kde máme rezervy, a jak ještě lépe uchopit své dary, zdrojovou energii a potenciál.

Viděli jsem několik neskutečně krásných setkání krystalů s jejich lidskými parťáky. Je to dar to zažít. Když se stane, že se u vašeho stánku zastaví úžasný člověk, který má husí kůži z nějakého kamene nebo po chvilce sáhne na kámen a začne plakat dojetím, protože pochopí, že drží v ruce krystalového parťáka, kvůli kterému cítil nečekaně zajít na burzu nebo festival, tak je v tom pro nás velký smysl a hřeje nás to u srdce. Stále více se nám otevírá náš dar poradit a cítit, který kámen se hlásí o svou pozornost a přeje si jít k vám. Někdy to jde samo bez nás, ale někdy je to náročnější, protože ve větším množství kamenů se člověk hůře soustředí.

Poslední měsíce se hodně hlásí o svou pozornost septárie - dračí kameny. Vždy jich máme větší množství a výběr, protože vidíme, jak nádherně se umí svojí silnější energií už předem propojit s tím, kam cítí jít. Setkání těch dvou prostě láska na první pohled :-) 

Kameny jsou opravdu úžasné přátelské bytosti a chtějí se více a více dostávat k lidem. Nejsou tu proto, aby vyřešili naše problémy. Vnímáme je jako přátele, pomocníky v našem vývoji. Pořádně zabrat a nebát se měnit nefukční věci v našem životě, bude stejně jen a jen na nás. Oni budou přátelskou podporou, radostí a světelem, láskyplným průvodcem.

Cítíme dát větší prostor tomu, abyste si mohli svůj kámen vybrat naživo, proto je možno si s námi domluvit schůzku v naší "krystalové" pracovně.

Rádi vám přitom poradíme nebo vás jen tak necháme, ať máte prostor na výběr.

Stačí nám napsat na lavedercrystal@centrum.cz nebo zavolat na 605 299 342 nebo 607 571 389 a domluvíme se.

 

 

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).