Čaroit top kvalita - přívěsek ČAROVNÉ BYTÍ

Čaroit
AUTORSKÝ ŠPERK. Čaroit je kamenem proměny. Má silnou hojivou energii pro celý náš organismus a ducha. Dodává energii, zmírňuje stres a vše negativní přetváří do rovnováhy a harmonie. Pomáhá nás propojit se se svou vnitřní moudrostí, nadhledem, laskavostí a bezpodmínečnou láskou. Ochraňuje naši auru před vším nevítaným.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 290 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: PŘÍV-ČAR
cena:1 290 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Rádi bychom nabídli tento zajímavý přívěsek vytvořený metodou cínování z nádherného a vzácného čaroitu v top kvalitě.

Je výjimečný svou nádhernou tmavě fialovou, která vás na první pohled zaujme a okouzlí.

Čaroit je kamenem proměny. Má silnou hojivou energii pro celý náš organismus a ducha. Dodává energii, zmírňuje stres a vše negativní přetváří do rovnováhy a harmonie. Pomáhá nás propojit se se svou vnitřní moudrostí, nadhledem, laskavostí a bezpodmínečnou láskou. Ochraňuje naši auru před vším nevítaným.

Procházíme-li životními změnami, tak by neměl tento vzácný kámen chybět v naší blízkosti. Požádejte ho o pomoc a on udělá, co bude v jeho silách :-) 

Svůj zajímavý název získal podle naleziště u řeky Čara. 

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černého koženkového řetízku se zapínáním o délce 50 cm.

Rozměry: 3 x 2 cm + úchyt 1,5 cm.......cca 7,7 g

 

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).