ZÁHNĚDA morion - mistrovský krystal KLÍČE KE SVOBODĚ

Morion záhněda
Velmi zajímavý krystal morionu nesoucí velké množství kódů a klíče k vnitřní i vnější svobodě.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
466 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC833
cena:466 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavý krystal morionu nesoucí velké množství kódů a klíče k vnitřní i vnější svobodě.

Morion záhněda v sobě nese úžasné vlastnosti záhnědy, a zároveň dokáže vést svého majitele do hlubin, prastaré moudrosti z doby Atlantidy, Lemurie. Dokáže tedy vytáhnout a zvědomit různé zasunuté vzpomínky, ukázat časové linie minulosti a případné budoucnosti, propustit a změnit nefunkční nastavení a být tím tvůrcem svého života. 

Je skvělým ochráncem a průvodcem.

Záhněda je kamenem pro uzemnění, ukotvení svých vizí a cílů ve hmotném světě. Ukazuje cestu a pomáhá nám se zorientovat v našem světě protikladů. Skrze ni se můžeme odpoutat od závislosti na všem hmotném, co nás obklopuje a co nám brání posunout se výše v duchovním chápáním světa. Je skvělým pomocníkem při ochraně před vším negativním a harmonizaci našeho energetického pole i prostředí našeho obydlí. Ze zdravotního hlediska se síla záhnědy nejvíce projevuje svými účinky při léčbě deprese a různých psychických blokád. Zlepšuje a prohlubuje spánek, mírní stres, uklidňuje a srovnává partnerské vztahy. Svými vlastnostmi působí proti únavě, dodává sílu při rozhodování a potlačuje negativní emoce.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.


Země původu: Brazílie

Velikost: 5,3 x 2,5 cm

Hmotnost: 26 g

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).