Záhněda Morion s inkluzemi LEHKOST 137 g Kazachstán

Záhněda
Jedinečný čirý přírodní krystal - mistrovský krystal záhnědy morion s vrostlicemi. Tento krystal je úžasným pomocníkem při velkých duchovních krocích, kdy se začnou objevovat tzv.zdánlivě neřešitelné problémy. Po Vašem svolení tyto těžkosti dokáže eliminovat na minimum a Váš osobní růst se posune v lehkosti a jednoduchosti. Díky své velké síle přeměňovat vše nefunkční a nepravé do nejvyšší pravdy a jeho vysoké vibraci je vhodný jako osobní krystal pro vědomou práci.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
788 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1303
cena:788 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi krásný - mistrovský krystal  tvořený záhnědou pochází z místa kde se vyskytuje ametyst a záhněda ve tvaru window quartz. Toto spojení je energeticky velice zajímavé.  Díky své velké síle přeměňovat vše nefunkční a nepravé do nejvyšší pravdy a jeho vysoké vibraci podporuje osobní transformaci.

Tyto krystaly mají velký rozsah, fungují jako propojovatelé mezi různými časoprostory a úrovněmi vědomí.Na fyzické úrovni dokáží silně revitalizovat tkáně, mozkovou činnost a uvádět vše do rovnováhy.

Pokud vás tyto krystaly oslovují a jste otevřeni spolupráci s nimi, tak vás dokáží zavést velmi hluboko, k propojení do vaší samotné zdrojové podstaty, taktéž do energie jednoty a celistvosti. Silně otevírají intuitivní a vizionářské schopnosti. Zároveň mají silnou očistnou energii, která se nebojí sáhnout až do buněčné úrovně. Vytáhnout na povrch nevyřešené záležistosti a hluboké bloky, aby mohly být uzdraveny. Pomohou plně otevřít vaše láskyplné srdce, abyste mohly žít naplno dle své jedinečnosti.

Značně navyšují vibrace svého parťáka a okolního prostředí. Je to taková nevyčerpatelná nabíječka pro další kameny nebo cokoliv jiného (např. ho položte vedle karafy s vodou nebo jídla se záměrem jeho ozdravení a nabití).

Tyto krystaly přicházejí ve chvíli, kdy je ten správný čas pro vědomou spolupráci s nimi. 

Původ: Kazachstán
Rozměry: 6 x 4,5 cm ....137 g 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).