Růženín krystalický drúza 68 g KATEDRÁLA LÁSKY

Růženín krystalický
Nádherná poměrně vzácná drúzička Krystalického růženínu KATEDRÁLA LÁSKY Vás očaruje na první pohled. Je krásné pozorovat ty růžové krystaly, špice, trojúhelníkové špice o kterých jsem si donedávna myslel, že v takovéto formě neexistují. Prostě nás moc baví shánět pro Vás nové méně známé tvary minerálů. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Jeho láskyplná energie otevírá naše srdce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii. 
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 440 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC90
cena:1 440 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná poměrně vzácná drúzička Krystalického růženínu KATEDRÁLA LÁSKY Vás očaruje na první pohled. Je krásné pozorovat ty růžové krystaly, špice, trojúhelníkové špice o kterých jsem si donedávna myslel, že v takovéto formě neexistují. Prostě nás moc baví shánět pro Vás nové méně známé tvary minerálů.

Video ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/shorts/gI8Y2gbYDUY

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Jeho láskyplná energie otevírá naše srdce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii. 

Země původu: Brazílie

Hmotnost: 68 g

Rozměry: cca 9 x 6 cm

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).