Super seven krystal Brazílie 112 g - INSPIRÁTOR

Vzácný krystal zvaný super seven je tvořen výjimečně silnou kombinací ametystu, kakoxenu, záhnědy, křemene, sagenitu, goethitu a lepidokritu. Tento úžasný kámen aktivuje a harmonizuje všechny čakry, obzvlášť korunní čakru, a zároveň vše uzemňuje a působí na oblast naší kreativity, sebevyjádření, dodává energii, sílu, odvahu a stabilitu. V krystalu se krásně spojuje duchovní naladění a intuice v propojení na žití v hmotně a fyzické realitě. Je to prostě neskutečný poklad. Když se na kámen ladíme, tak nám hned hlásí, že jeho hlavní schopností je být INSPIRÁTOR. Téměř okamžitě vám otevírá intuitivní vnímání. Je velmi propojující do jiných dimenzí a energetických sfér včetně zemských.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
777 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: SU1
cena:777 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Jedinečný krystal SUPER SEVEN, který nese ve své špici velmi zajímavou vstupní bránu s trojuhelníčkem uprostřed. Je to zároveň Strážce záznamů.

Vzácný krystal zvaný super seven je tvořen výjimečně silnou kombinací ametystu, kakoxenu, záhnědy, křemene, sagenitu, goethitu a lepidokritu. Tento úžasný kámen aktivuje a harmonizuje všechny čakry, obzvlášť korunní čakru, a zároveň vše uzemňuje a působí na oblast naší kreativity, sebevyjádření, dodává energii, sílu, odvahu a stabilitu. 

V krystalu se krásně spojuje duchovní naladění a intuice v propojení na žití v hmotně a fyzické realitě. Je to prostě neskutečný poklad. 

Když se na kámen ladíme, tak nám hned hlásí, že jeho hlavní schopností je být INSPIRÁTOR. Téměř okamžitě vám otevírá intuitivní vnímání. Je velmi propojující do jiných dimenzí a energetických sfér včetně zemských. Taktéž je skvělým ochránným kamenem.

Obdržíte krystal na obrázku.

Rozměr: cca 8 x 4,2 cm, váha: 112 g

Lokalita: Brazílie

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).