Septárie - dračí vejce 4,2 kg - DRAČÍ SVATYNĚ

Výjimečný kousek septárie - dračího vejce s názvem DRAČÍ SVATYNĚ. Při prvním kontaktu na nás tato septárie vyslala světelné zdrojové dračí energie. Těžko to slovy popsat. Není v ní energie konkrétního draka, ale vyzařuje energii skryté dračí Země. Vstoupíte s ní do chrámu, kde je možno vnímat různorodé energie draků a Zdroje zároveň. Jde z ní také krásná energie radosti. Video u popisku.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
5 500 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: septv
doprava zdarma
cena:5 500 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Výjimečný kousek septárie - dračího vejce s názvem DRAČÍ SVATYNĚ. Při prvním kontaktu na nás tato septárie vyslala světelné zdrojové dračí energie. Těžko to slovy popsat. Není v ní energie konkrétního draka, ale vyzařuje energii skryté dračí Země. Vstoupíte s ní do chrámu, kde je možno vnímat různorodé energie draků a Zdroje zároveň. Jde z ní také krásná energie radosti.

 

Septárie jsou zajímavé také tím, že každý kousek má jedinečný a originální vzhled. V různých kombinací jsou tvořeny, kalcitem, aragonitem a šedým chalcedonem. Tím pádem v sobě kombinují vlastnosti všech těchto minerálů a působí velmi silně. Je to podobné jako u dračích jezdců, kteří se silně propojili se svým jedinečným milovaným drakem :-)

Septárie příznivě působí na činnost mozku,pozitivně působí na kosti, zuby a celkovou regeneraci organismu. Jsou také velmi podporující v oblasti komunikace, řečnictví, učení a studiu. 

Nesou silnou ochrannou energii. Dokáží silně odbourávat stres a negativní energie, emoce a přinést nadhled a klid.

 

Obdržíte dřevěný kulatý stojánek. 


Rozměr:  cca 19 x 14 cm
Váha: 4 175 g


Původ: Madagaskar

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).