Septárie - dračí kámen 367 g BÍLÁ DRAČICE

SEPTÁRIE
Krásný kousek septárie - dračího kamene s názvem BÍLÁ DRAČICE. Nese v sobě energii dračí princezny se silnou energii PROPOJOVATELE do zdrojové energie a přístup k prastaré moudrosti. Při kontaktu s ní cítíte, jak vás propojuje od spodních čaker směrem nahoru do Univerza a zase zpět, aby se aktivovalo vaše zdrojové já. Hezky se drží v ruce.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
700 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: sept44
cena:700 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásný kousek septárie - dračího kamene s názvem BÍLÁ DRAČICE. Nese v sobě energii dračí princezny se silnou energii PROPOJOVATELE do zdrojové energie a přístup k prastaré moudrosti. Při kontaktu s ní cítíte, jak vás propojuje od spodních čaker směrem nahoru do Univerza a zase zpět, aby se aktivovalo vaše zdrojové já. Jeho energie je poměrně plachá, naváže kontakt pouze tehdy, když ucítí čisté úmysly a srdce svého lidského přítele. Je to pak nádherné shledání a propojení s ním.

Video ke shlédnutí zde :  https://www.youtube.com/shorts/Bu5_f1yj-k8

Septárie jsou zajímavé také tím, že každý kousek má jedinečný a originální vzhled. V různých kombinací jsou tvořeny, kalcitem, aragonitem a šedým chalcedonem. Tím pádem v sobě kombinují vlastnosti všech těchto minerálů a působí velmi silně. Je to podobné jako u dračích jezdců, kteří se silně propojili se svým jedinečným milovaným drakem :-)

Septárie příznivě působí na činnost mozku,pozitivně působí na kosti, zuby a celkovou regeneraci organismu. Jsou také velmi podporující v oblasti komunikace, řečnictví, učení a studiu. 

Nesou silnou ochrannou energii. Dokáží silně odbourávat stres a negativní energie, emoce a přinést nadhled a klid.


Rozměr:  cca 8,5 x 6,5 cm
Váha: 367 g
Původ: Madagaskar

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).