Septárie - dračí kámen SRDCE HOJNOSTI 1058 g

SEPTÁRIE
Nádherná septárie ve tvaru srdce s vyčnívajícími krystaly kalcitu s názvem SRDCE HOJNOSTI. Dračí láskyplná energie Vám pomůže otevřít svoje srdce, které je i klíčem k velké nejen tvořivé hojnosti. V této podobě bude jistě unikátem pro sběratele, ale také milovníky jejich energetických účinků.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
2 220 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: sept5
cena:2 220 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná septárie ve tvaru srdce s vyčnívajícími krystaly kalcitu s názvem SRDCE HOJNOSTI. Dračí láskyplná energie Vám pomůže otevřít svoje srdce, které je i klíčem k velké nejen tvořivé hojnosti.  V této podobě bude jistě unikátem pro sběratele, ale také milovníky jejich energetických účinků.

Video v odkazu: https://www.youtube.com/shorts/lzMBl1D3eCw

Bude silně harmonizovat svého majitele a pomáhat mu ukazovat nové možnosti spolupráce v láskyplných vztazích, které přinášejí hojnost. 

Septárie jsou zajímavé také tím, že každý kousek má jedinečný a originální vzhled. V různých kombinací jsou tvořeny žlutým kalcitem, který se prolíná s aragonitem a šedým chalcedonem. Tím pádem v sobě kombinují vlastnosti všech těchto minerálů a působí velmi silně. Je to podobné jako u dračích jezdců, kteří se silně propojili se svým jedinečným milovaným drakem :-)

Její intenzita často způsobuje, že buď se do ní člověk okamžitě zamiluje nebo naopak hned cítí, že ještě není na její působení ten správný čas.

Septárie příznivě působí na činnost mozku,pozitivně působí na kosti, zuby, zubní sklovinu a celkovou regeneraci organismu.

Nese silnou ochrannou energii. Dokáže silně odbourávat stres a negativní energie, emoce a přinést nadhled a klid.

Je také velmi podporující v oblasti komunikace, řečnictví, učení a studiu.

 

Krásný kousek septárie - dračí kámen ve tvaru srdce.

Rozměr:  cca 10,8 x 10,8 cm, 
Váha: 1058 g
Původ: Madagaskar

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).