PYRIT kostka 20,4-23 g

Pyrit
Krásný surový Pyrit. Obdržíte kámen vybraný náhodně viz foto. Jednotlivé kousky mají hmotnost 20,4-23 g, velikost cca 1,7x1,6 cm. Kostky mají na sobě různé výstupky a nerovnosti. Pyrit je kamenem intelektu a prosperity. Podporuje hormonální, tělesnou a duševní rovnováhu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
178 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC118-1
cena:178 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásný surový Pyrit. Obdržíte kámen vybraný náhodně viz foto. Jednotlivé kousky mají hmotnost 20,4-23 g, velikost cca 1,7x1,6 cm. Kostky mají na sobě různé výstupky.

Pyrit je kamenem intelektu a prosperity. Zvyšuje inteligenci, stimuluje analytické myšlení, podporuje logiku. Dokáže probudit skryté intelektové schopnosti, které člověk dokáže následně využít. Stejně stimuluje paměť a pomáhá člověku nezapomínat. V případě rozumových schopností třeba ještě zmínit to, že pyrit zvyšuje schopnost člověka se soustředit. S pyritu je také člověk schopen přeměňovat myšlenky na činy. Pyrit stejně podporuje zdravé sebevědomí člověka a proto je vhodný pro všechny nerozhodné lidí. Kromě toho je pyrit stejně kamenem ochrany. Toho, kdo jej nosí, chrání před negativní energií. Stejně ochraňuje před fyzickým a psychickým ublížením. Odstraňuje negativitu všeho druhu. Naopak přitahuje prosperitu a štěstí.

Pyrit je kamenem vhodným pro úpravu hormonální nerovnováhy. Zmírňuje příznaky bolestivé menstruace. Obecně se věří, že pyrit dokáže podpořit a zlepšit obecné zdraví a dodat člověku vitalitu. Ulevuje také od bolesti všeho druhu. Velmi účinný je pyrit iv případě zánětlivých onemocnění. Snižuje horečku a zlehčuje průběh každého zánětu. Jeho sílu ocení i lidé trpící záněty průdušek a plic. Pyrit také dokáže pomoci člověku, jehož trápí deprese a pocity dlouhodobé únavy, které s depresí úzce souvisí. Umí nás zavést k pravé příčině nemocí, ukázat pravdu.

Země původu: Španělsko, Navajún

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).