Přívěsek s chromdiopsidem - VNITŘNÍ MOUDROST

Chromdiopsid
AUTORSKÝ ŠPERK Tento výjimečný šperk s názvem  VNITŘNÍ MOUDROST z nádherného surového chromdiopsidu je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-) Jeho příjemná, přátelská, klidná a moudrá energie bude bude průvodcem a přítelem osobě, která si přeje žít v pravdě, nadhledu a bez iluzí v propojení se svým srdcem.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 400 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: CHR_2
cena:1 400 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AUTORSKÝ ŠPERK

Tento výjimečný šperk s názvem VNITŘNÍ MOUDROST z nádherného surového chromdiopsidu je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-) Jeho příjemná, přátelská, klidná a moudrá energie bude bude průvodcem a přítelem osobě, která si přeje žít v pravdě, nadhledu a bez iluzí v propojení se svým srdcem.

Chromdiopsid je často nazývám "ruský smaragd". Když se na něj zadíváte, tak pochopíte proč.

Jeho sytě zelená barva vás jistě okouzlí a nachcne. Dokáže vás vzít do hlubin svého srdce a moudrosti. Ucítíte svoji sílu a lásku, která vychází z vnitřního klidu. 

Je to výjimečný kámen, který je velmi harmonizující pro oblast srdeční čakry, a zároveň má očistnou a uzdravující energii pro celé naše tělo a energetický systém, pro vyladění celé bytosti. Na fyzické úrovni je velmi nápomocný při podpoře imunity, rozproudění metabolismu, při detoxikace organismu, silně působí na blokády v oblasti srdce, plic, průdušek.

Původ kamene: Rusko

Rozměry: 4,8 x 2,2 cm + úchyt 1,4 cm

Objednáním dostanete tento unikátní kousek včetně černého koženkového řetízku se zapínáním o délce 50 cm.

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).