Krystal křišťálu - ZLATÝ LÉČITEL + CHANNELING - mistrovský krystal

Křišťál
Krásná přírodní špice křišťálu s inkluzemi limonitu (žlutá barva - oxid železa). Jedná se o mistrovský krystal Zlatý léčitel + Channeling. Tato výjimečná a silná kombinace si jistě zavolá toho správného parťáka. Krystal bude skvělým pomocníkem při harmonizaci celé naší bytosti a vědomé spolupráci.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
888 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC787
cena:888 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásná přírodní špice křišťálu s inkluzemi limonitu (žlutá barva  - oxid železa). Jedná se o mistrovský krystal Zlatý léčitel + Channeling. Je na něm vstup do chrámu slunce. Tato výjimečná a silná kombinace si jistě zavolá toho správného parťáka. Krystal bude pomocníkem při harmonizaci těla i duše a vědomé spolupráci. Z krystalu vyrůstají dva menší krystaly, které přinášejí podporu v oblasti komunikace a mezilidských vztahů.

Zlatý léčitel je krystal s vysokými vibracemi, přinášející mistrovskou podporu a pomoc. Jeho energetická síla - zlatý paprsek vás zavede do nitra, božské podstaty, zároveň vám dokáže zprostředkovat cenné informace z jiných duchovních sfér.

Je velmi láskyplný, ochranný a harmonizující krystal. Dává do rovnováhy naši mužskou a ženskou energii, prozařuje a vyrovnává čakry,  očišťuje naše aurické pole od negativních vlivů.

Svým vyzařováním působí na naše nefunkční struktury a bloky, nerovnováhu tak, že je vytáhne a pomůže nám je přeměnit do nových souznících energií a nastaveních.

Svým zabarvením do žluté barvy ukazuje, že silně působí na solar plexus - podporuje naši osobní sílu, tvořivost, hojnost a radost v propojení na žití na Zemi tady a teď, abychom neulítávali. Nese v sobě nádhernou sluneční energii.

Pomáhá nám vidět věci a situace z jiné perspektivy a nadhledu, abychom věci nebrali tak vážně a osobně. 

 

Váha: 77 g

Rozměry: průměr cca 8,5 x 3,3 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).