Malachit troml 9g

Malachit
vhodný na výrobu šperku, rozměr 2,9x1,4 cm, váha:9g, lokalita: Kongo
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
89 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC314
cena:89 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Obdržíte tento kouzelný a jedinečný kousek.

Malachit je silným ochranným kamenem pro dospělé i pro děti. Malachit se používá k podpoře kreativity a schopnosti vlastního vyjádření. Propojuje naši rozumovou složku s duší a srdcem, abychom dosáhli rovnováhy.

Každý kousek malachitu je jedinečný, stejně tak jako každý člověk je individualita a není třeba ostychu k tomu, aby se tato individualita projevila.

Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí čakry, otevírá srdce nepodmíněné lásce, vytahuje na povrch šrámy na duši a různé psychosomatické problémy. Jeho pravdivá energie nás povede do života bez iluzí.

Ženám pomáhá při menstruačních bolestech i při bolestech porodu, neboť podporuje naše tělo v přirozených procesech sebeuzdravení či regenerace. Malachit podporuje kreativitu a mnohdy ji i svým opravdu zajímavým vzhledem předčí.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.

Původ : Kongo 

Rozměr: cca 2,9 x 1,4 cm

Hmotnost: 9 g

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).