Lemurský křišťál VŠESTRANNÝ POMOCNÍK

Křišťál lemurský
Nádherná přírodní špice lemurského křišťálu se zajímavým přesahem a vlastnostmi, neboť na ní menší krystaly vyrůstající ven z větších krystalu tzv. most a klíče. Vyzařuje z něj silná podpora pro svého budoucího lidského parťáka.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
555 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC907
cena:555 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherná přírodní špice lemurského křišťálu se zajímavým přesahem a vlastnostmi, neboť na ní menší krystaly vyrůstající ven z větších krystalu tzv. most a klíče. Most je krystal vyrůstající z většího krystalu. Jeho základní vlastností je přemostnění a propojení např. vnitřního a vnějšího světa, jakož vnímání svého vyššího já a ega. Podporuje navazování mezilidských vztahů a je výborným pomocníkem při veřejných projevech, vyjádření svých myšlenek. 

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.Tato formace je velmi nápomocná pro všechny, kteří cítí, že už nedokáží žít ve starých strukturách a přejí si uvidět cestu dál, kde již budou tvořit a činit, co je baví a naplňuje v souladu s jejich duší.

Vyzařuje z něj silná podpora pro svého budoucího lidského parťáka.

Lemuský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.Připravené osobě pomůže odkrýt a zpracovat hluboké rány, které už je čas propustit. 

 

Rozměry: cca 5 cm x 2,5 cm

Hmotnost: cca 32 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).