Lemurský křišťál s BOŽÍM OTISKEM

Křišťál lemurský
Unikátní krystal lemurského křišťálu, který jsme nazvali BOŽÍ OTISK. Na zadní straně krystalu je unikátní leptaná část připomínající srdíčko. Když jsme se na něj naladili, tak to bylo první co nám od krystalu přišlo. Podpoří vás ve vaší jedinečnosti a ve spojení se svým zdrojem uvnitř. Je opravdu velmi zajímavý a komplexní průvodce. Navíc na něm naleznete velký symbol Spojovatele času. Video níže v textu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
2 440 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1250
cena:2 440 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Unikátní krystal lemurského křišťálu, který jsme nazvali BOŽÍ OTISK. Na zadní straně krystalu je unikátní leptaná část připomínající srdíčko. Když jsme se na něj naladili, tak to bylo první co nám od krystalu přišlo. Podpoří vás ve vaší jedinečnosti a ve spojení se svým zdrojem uvnitř. Je opravdu velmi zajímavý a komplexní průvodce. Navíc na něm naleznete velký symbol Spojovatele času. 

Spojovatel času vám dokáže ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno, a taktéž pochopit, kde se nacházíme teď a tady a jak se mohou věci odvíjet podle našeho současného nastavení do budoucna.  Pomáhá nám uchopit téma času a zůstat v nadhledu a trpělivosti.

Lemuský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

VIDEO: https://youtube.com/shorts/uQGPmYDpuwo

Rozměry: cca 9,5 cm x 4  cm

Hmotnost: 148 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).