LASER křišťál lemurský mistrovský 2 ks - TVOŘENÍ VE DVOU

Křišťál laser lemur
Dva krásné laserové lemurské křišťály, které se našly při focení, proto jsme jim dali název TVOŘENÍ VE DVOU. Chtějí být spolu :-) Společně se hezky doplňují, protože jeden je hladký a je silný laser. Druhý krystal nese o něco jemnější. Na stěnách má leptané a hyeroglifické struktury značící velmi prastarou moudrost a energii.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
555 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1507
cena:555 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Dva krásné laserové lemurské křišťály, které se našly při focení, proto jsme jim dali název TVOŘENÍ VE DVOU. Chtějí být spolu :-) Společně se hezky doplňují, protože jeden je hladký a je silný laser. Druhý krystal nese o něco jemnější. Na stěnách má leptané a hyeroglifické struktury značící velmi prastarou moudrost a energii.

Jsou to skvělí pomocníci pro hlubší práci.

Jejich silné laserové paprsky dokáží harmonizovat, čistit, vytahovat hluboké bloky, zacílit a léčit až do buněčné úrovně. 

Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti.

Původ: Brazílie

Krystal č. 1:  cca 9,4 g.............7,5 x 1 cm

Krystal č. 2: cca 9,7 g ..............7,5 x 1,1 cm

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).