LASER křišťál lemurský s malými krystalky

Křišťál laser lemur
Krásný čirý surový křišťál LASER lemurský. Vhodný jako osobní krystal pro vědomou práci. Je výborným zesilovačem-Laserem při energetické práci. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
398 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC912
cena:398 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásný čirý surový křišťál LASER lemurský vhodný jako osobní krystal pro vědomou práci. 
Je výborným zesilovačem-Laserem při energetické práci. Obsahuje kódy a klíče pro harmonizaci celé naší bytosti.

Nese v sobě velké množství energie. Jeho silný laserový paprsek dokáže harmonizovat, čistit, vytahovat hluboké blokyt až do buněčné úrovně. Je vhodný např. pro léčitele. Jeho síla a úžasné vlastnosti jsou určeny osobě, která si bude vědoma jeho síly, a které tyto poklady s důvěrou odkryje ve správný čas.

Jeho podstata v sobě nese záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

Uprostřed kamene je viditelný přechod tím, jak krystal pracuje a vyvíjí se. Navíc je tam na zadní straně uštípnutý malý kousíček, který není téměř viditelný a nemá na jeho fungování vliv.

Původ: Brazílie

Hmotnost: 16 g, rozměry: cca 8,2 x 1,5 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).