LASER křišťál lemurský - CHRÁM a ZLATÝ LÉČITEL

Křišťál laser lemur
Krásný čirý laser křišťál lemurský s kresbami a ornamenty na stěnách. Nádherný lemurský chrám navíc s mistrovskou formaci Zlatého léčitele. Dokáže také svým paprskem silně očistit a prosvětlit, co je třeba.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
600 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LC1326
cena:600 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásný čirý laser křišťál lemurský s kresbami a ornamenty na stěnách. Nádherný lemurský chrám navíc s mistrovskou formaci Zlatého léčitele (žluté inkluze limonitu uprostřed krystalu). Dokáže také svým silným laserovým paprskem očistit a prosvětlit, co je třeba.

Požádejte ho o radu a vedení v životních situacích, bude velmi rád vaším přítelem a pomocníkem.

Zlatý léčitel je krystal s vysokými vibracemi, přinášející mistrovskou podporu a pomoc. Jeho energetická síla - zlatý paprsek vás zavede do nitra, božské podstaty, zároveň vám dokáže zprostředkovat cenné informace z jiných duchovních sfér. Je velmi láskyplný, ochranný a harmonizující krystal. Dává do rovnováhy naši mužskou a ženskou energii, prozařuje a vyrovnává čakry,  očišťuje naše aurické pole od negativních vlivů. Svým vyzařováním působí na naše nefunkční struktury a bloky, nerovnováhu tak, že je vytáhne a pomůže nám je přeměnit do nových souznících energií a nastaveních. Svým zabarvením do žluté barvy ukazuje, že silně působí na solar plexus - podporuje naši osobní sílu, tvořivost, hojnost a radost v propojení na žití na Zemi tady a teď, abychom neulítávali. Nese v sobě nádhernou sluneční energii. Pomáhá nám vidět věci a situace z jiné perspektivy a nadhledu, abychom věci nebrali tak vážně a osobně. 

Jeho silný laserový paprsek dokáže harmonizovat, čistit, vytahovat hluboké bloky, zacílit až do buněčné úrovně. 

Jeho podstata v sobě nese záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

Původ: Brazílie

Hmotnost:  27 g, rozměry: 9,2 x 1,7 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).