LABRADORIT přívěsek - INTUICE A PROPOJENÍ

Labradorit
AUTORSKÝ ŠPERK. Tento výjimečný šperk s labradoritu s nádhernými modrými odlesky. Je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-)
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 440 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: LAB_přív_5
cena:1 440 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AUTORSKÝ ŠPERK.

Tento výjimečný šperk s labradoritu s nádhernými modrými odlesky. Je zpracován metodou cínování do přívěsku, aby si ho jeho majitel mohl vzít všude, kde bude třeba :-) 

Labradorit je mystický a ochranný kámen. Vnáší světlo do života. Je kamenem duchovního vědění. Podporuje rozvoj intuice a přináší nové myšlenky. Odstraňuje negativní energie útočící na auru. Potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání, posiluje víru v sami sebe. Uklidňuje příliš aktivní mysl. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny.

Dokáže být výborným pomocníkem při otevírání se multidimenzionálnímu vnímání a širších souvislostí vesmíru.

Objednáním dostanete tento unikátní kousek.

ROZMĚRY: cca 6 (včetně úchytu) x 3 cm 

Celý proces výroby šperků pro vás je velmi zajímavý. Začíná výběrem a nacítěním správného minerálu. Všechny minerály jednotlivě a pečlivě vybíráme. Poté dochází k očistě, sladění, neboť nakoupené minerály se musí vzpamatovat po svém předchozím putování z těžby, od prodejců.  Následně je potřeba mít správné načasování, pohodu a klid na výrobu. Šperk často vzniká postupně, neboť kamínek si výrobu tak trochu řídí sám. Probíhá mezi námi výměna a komunikace. Sami můžete nacítit, že naše autorské šperky nesou svoji nadhodnotu a zajímavou esenci.

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).