Kunzit krystal mistrovský 5,5 g EXQ Brazílie - VĚDOMÍ JEDNOTY

Velmi jedinečný čirý krystal kunzitu v top kvalitě se záznamovými znaky na svém povrchu. Nese mistrovskou energii Strážce záznamů, proto bude skvělým společníkem pro další spolupráci. Když ho člověk drží v ruce, tak žasne jak může být v tak malém kousku tolik moudrosti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
777 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC375
cena:777 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi jedinečný čirý krystal kunzitu v top kvalitě se záznamovými znaky na svém povrchu. Nese mistrovskou energii Strážce záznamů, proto bude skvělým společníkem pro další spolupráci. Když ho člověk drží v ruce, tak žasne jak může být v tak malém kousku tolik moudrosti. Svůj název VĚDOMÍ JEDNOTY dostal právě proto, že z něj vnímáme tuto úroveň, do které povede svého lidského parťáka.

Kunzit je vysokovibrační unikátní krystal, který vám do života přinese kopu láskyplné bezpodmínečné energie,která pomůže pročistit srdeční čakru a posílit propojení se svojí božskou jiskrou. Je to kámen, který maximálně podpoří spojení s vaší duší. Podpoří proces nalezení sebelásky a vlastní hodnoty na maximum. 

Strážci záznamů jsou vzácné krystaly s malými trojuhelníčkami na fazetách krystalu nebo jsou ukryté uvnitř krystalu či na stěnách. Špičky trojuhelníku směřují nahoru. Tyto symboly bývají často nenápadné až tajemné a na první pohled se neukáží. Je třeba krystal více prohlédnout na světle nebo sluníčku, abyste je zahlídli.  Tyto symboly značí, že jde o výjimečnou záležitost. Jsou to takové přístupové kódy do vesmírných knihoven, chrámů, prastaré moudrosti sahající např. do Lemurie, Atlantidy. Spoluprácí s těmito krystaly dochází k aktivaci a otevírání vaší vlastní moudrosti a kanálům k dalším sférám.

Rozměr: 4,6 x 1 cm..... 5,5 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).