Krystalová sada INTUICE A PROPOJENÍ (bez svíčky)

INTUICE
Propojení intuice, své vnitřní moudrosti do běžného života a fungování. Křišťál - ametyst chevron - záhněda -sodalit chalcedon modrý -selenit.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
298 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: HAR15
cena:298 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

KRYSTALOVÁ SADA " INTUICE A PROPOJENÍ"  - PROPOJENÍ INTUICE, SVÉ VNITŘNÍ MOUDROSTI DO BĚŽNÉHO ŽIVOTA A FUNGOVÁNÍ 

Sada je sestavena tak, aby podpořila vnímání sama sebe, své vnitřní moudrosti a intuice, a zároveň se to propojovalo do běžného fungování v životě. Když člověk naslouchá své intuici, která ho umí správně provést i běžnými životními situacemi, tak je to úplně jiná úroveň bytí a člověk žije v souladu se sebou a svou duší. Sada podporuje otevírání intuitivních schopností tak, aby to bylo v našem tempu a souladu s námi. Drahé kameny také skvěle vylaďují nás a náš prostor od negativních energií, ochraňují a prozařují.

Drahé kameny si lze jakkoliv intuitivně poskládat kolem svíčky, do prostoru, dát vody se záměrem např. harmonizace nás a domova. 

Skládá se z těchto úžasných tromlovaných kamenů ve vel. 3-3,5 cm:

  • Křišťál
  • Ametyst chevron
  • Záhněda
  • Sodalit
  • Chalcedon modrý
  • Selenit

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem, používá se jako amulet. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů a objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. 

Ametyst je úžasným pomocníkem k získání vnitřní rovnováhy, k odstranění bloků vytvořených v minulosti, zbavuje nás zloby a strachu. Je pomocníkem při odvykání od návykových látek, v tělesné rovině při bolestech hlavy, při nízkém krevním tlaku, cukrovce, problémech se slinivkou břišní a pletí. Je průvodcem při meditacích a při hlubším propojení a pochopení univerzálních zákonitostí. Pomáhá v aktivaci třetího oka a především 7. korunní čakry a tím rozvoji naší intuice.

Záhněda je úžasným kamenem pro uzemnění, což je důležité, abychom se tu cítili "doma". Ukazuje cestu a pomáhá nám se zorientovat v našem světě protikladů. Je skvělým pomocníkem při ochraně před vším negativním a harmonizaci našeho energetického pole i prostředí našeho obydlí. Zlepšuje a prohlubuje spánek, mírní stres, uklidňuje a srovnává vztahy. 

Sodalit prohlubuje koncentraci, logické myšlení a představivost. Zemitá povaha sodalitu v nás upevňuje stabilitu a klid, zklidňuje naše zjitřené pocity, rozháranou mysl a posiluje naše odhodlání zůstat za všech okolností sami sebou. Podporuje naši důslednost a důvěru ve vlastní schopnosti.

Modrý chalcedon nás vede do vnitřního klidu a míru, kde se člověk dokáže propojit se svou intuicí, zdrojovou energií a přijdou mu odpovědi a vedení. Pomáhá nám žít lehce, přirozeně a s nadhledem. Modrý chalcedon posiluje mezilidské vztahy. Harmonizuje mysl, tělo a ducha.

Selenit je mimořádný kámen, kterému se často říká tekuté světlo. Je spojovatelem jemněhmotného světa s fyzickou realitou, proto výborně vyrovnává naše tělo fyzické a aurické. Je silným zářičem a prosvětlovačem v prostoru a úžasně čistí auru. Při meditacích prosvětluje a pomáhá komunikaci s různými dimenzemi, bytostmi a chrání před nízkovibračními energiemi.

Sadu obdržíte zabalenou v juta sáčku. Celková hmotnost: cca 85 g (každá sada je trochu jiná)

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).