Osobní krystal křišťál-křemen 55,9 g - SVĚTLONOŠ

Křišťál
SPECIÁLNÍ PŘÍRODNÍ KRYSTAL křišťálu / křemene - rarita (Candle Quartz) Tento krystal vám pomůže s  propojením do různých dimenzí, akašických záznamů a moudrosti sahající do pradávných časů na Zemi i Univerza. Také moc rád pomůže stahovat inforrmace z éteru, a zároveň vše ukotvit a realizovat v této realitě.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
298 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: KŘE4
cena:298 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Výjimečný a unikátní  krystal křišťálu / křemene, který je vhodný jako osobní krystal. Na velikosti rozhodně nezáleží, protože tento menší krystal má v sobě velkého ducha a moudrost. Přeje si být průvodcem a pomocníkem svému majiteli. Dokáže vás zavést velmi hluboko a pracovat s vámi pracovat šetrně a bezpečně na různých úrovních.

Tento krystal vám pomůže s  propojením do různých dimenzí, akašických záznamů a moudrosti sahající do pradávných časů na Zemi i Univerza. Také moc rád pomůže stahovat inforrmace z éteru, a zároveň vše ukotvit a realizovat v této realitě.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni. Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

 

Původ: Madagaskar

Rozměry:  5,5 x 3 cm ......55,9 g 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).