Chrámová drúza křišťál-křemen 1100 g, JAK V NEBI TAK NA ZEMI

Křišťál-křemen
Speciální oboustranná drúza křišťálu - křemene, která má z přední strany krásné oboustranné špice. Jedná se o chrámový krystal nazvaný podle jeho vyzařování JAK V NEBI TAK I NA ZEMI. Obsahuje starodávnou moudrost na Zemi i v jiných energetických sférách.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 888 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: KŘE20
cena:1 888 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Speciální oboustranná drúza křišťálu - křemene, která má z přední strany krásné oboustranné špice. Jedná se o chrámový krystal nazvaný podle jeho vyzařování JAK V NEBI TAK I NA ZEMI. Obsahuje starodávnou  moudrost na Zemi i v jiných energetických sférách.

Video zde : 

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.

Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít. Zkuste se na chvíli zastavit, vzít si křišťál do ruky a nechat se hýčkat jeho příjemnou láskyplnou energií, kterou vás okouzlí a pohladí.

Křemen je kamenem harmonie a stability. Očišťuje tělo a duši, posiluje paměť a je velmi vhodný pro meditace a harmonizaci prostoru. Je pomocníkem pro ostatní kameny, které dokáže dobíjet.

Výjimečná drúza - chrámový krystal křišťálu / křemene, který je vhodný jako osobní krystal. Tento krystal má v sobě velkého ducha a moudrost. Přeje si být průvodcem a pomocníkem svému majiteli. Dokáže vás zavést velmi hluboko, stahovat informace - nese channelingovou energii, ukázat radost a moudře vás provést na další cestě. Bude s vámi pracovat šetrně a bezpečně na různých úrovních.

 

Původ: Madagaskar

Rozměry:  cca 13 x 10 cm ....1100 g 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).