Krystal křišťálu s hematitem TANTRICKÁ DVOJICE

Křišťál s hematitem
Tantrický tzn. spojení energií, pomůže k vám přitáhnout spřízněnou Duši a nebo harmonizovat vědomý partnerský vztah a zbavit ho větších překážek. V dnešní době jsou vědomé vztahy moc důležité. Tato dvojšpice tvoří jedno tělo krystalu a na vrcholu se dělí do dvou a zároveň má každý hrot na sobě dva malinké krystaly, které vystupují ven. Malé množství hematitu bude skvěle fungovat jako ukotvovač tady na Zemi. Krásný kousek krystalu madagaskarského křišťálu vhodný jako osobní krystal.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
555 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: Špi23
cena:555 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný  přírodní krystal s energií tzv. tantrické dvojice  je tu pro to, aby podpořil téma lásky, božství, celistvosti, spolupráce a propojení. Podpoří lásku a partnerství nebo vědomou spolupráci dvou lidí, kteří se chtějí žít vědomě a v rovnováze.  Pokud jste zatím nepotkali svého partnera duše, tak vás v tomto tématu podpoří na maximum. Dokáží vám ukázat, kde věci fungují ve starých a nefunkčních strukturách, aby to mohlo být uchopeno a změněno. 

Krystal disponuje univerzální, přátelskou a harmonizující energii křišťálu, ale zároveň má v sobě velmi silnou energii ochránce a moudrosti. 

Bude výborným a moudrým průvodcem, taktéž skvělým uzemňujícím kamenem. Přítomnost hematitu v krystalu poproruje uzemnění, stabilitu, nahled a rovnováhu při realizaci svých životních kroků. Svému majiteli bude věci ukazovat v nejvyšší pravdě a bez iluzí.

 

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 147 g, rozměry: 9 x 3,5 cm

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).