Křišťál s hematitem surový velký 411 g - JSEM VE SVÉ SÍLE

Křišťál
Tento nádherný větší surový kousek madagaskarského křišťálu s hematitem (červenými částmi) ve výběrové kvalitě si nelze nezamilovat. Přináší čistou energii, radost, stabilitu, odhodlanost a sílu jít kupředu. Naleznete na něm příčné pruhy značící lemurskou energii a leptanou část se znaky a kódy. Je vhodný jako osobní krystal.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
737 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1345
cena:737 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Tento nádherný větší surový kousek madagaskarského křišťálu s hematitem (červenými částmi) ve výběrové kvalitě si nelze nezamilovat. Přináší čistou energii, radost, stabilitu, odhodlanost a sílu jít kupředu. Povede vás do zodpovědnosti za své konání a přijetí své tvořivé síly. Naleznete na něm příčné pruhy značící lemurskou energii a leptanou část se znaky a kódy. Je vhodný jako osobní krystal.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem, používá se jako amulet. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.

Hematit je kamenem ochrany, klidu, míru a harmonie. Udržuje v rovnováze tělo, mysl a ducha. Výrazně zlepšuje paměť, dodává životní energii a vitalitu, dělá nás rozhodnějších a zesiluje naši vůli.


Země původu: Madagaskar

Velikost: cca 11 x 7 cm

Hmotnost: 411 g

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).