Mistrovský krystal křišťálu s hematitem 77 g - KOMUNIKÁTOR

Křišťál s hematitem
Velmi zajímavá přírodní špice křišťálu s hematitem nesoucí energii KOMUNIKÁTORA. Je to vysílač i přijímač s mistrovskou formací Channeling a Klíč. Dokáže si sjednat respekt, tudíž povede svého parťáka do rovnováhy a nebojácnosti k dalším krokům kupředu. Bude skvělým pomocníkem a průvodcem osobě, která si přeje dodat odvahu a sílu měnit svůj život. Pomůže vám nastavit hranice a odpojit nežádoucí energie a lidi. Zároveň nese lemurskou energii a klíče. Díky hematitové složce pomůže v propojení duchovního a materiálního světa.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
639 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC761
cena:639 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Velmi zajímavá přírodní špice křišťálu s hematitem nesoucí energii KOMUNIKÁTORA. Je to vysílač i přijímač s mistrovskou formací Channeling a Klíč. Dokáže si sjednat respekt, tudíž povede svého parťáka do rovnováhy a nebojácnosti k dalším krokům kupředu.  Bude skvělým pomocníkem a průvodcem osobě, která si přeje dodat odvahu a sílu měnit svůj život. Pomůže vám nastavit hranice a odpojit nežádoucí energie a lidi. Zároveň nese lemurskou energii a klíče.  Díky hematitové složce pomůže v propojení duchovního a materiálního světa.

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.

CHANNELING je formace, kterou poznáte podle 7 stran na na špici krystalu a současně podle trojuhelníku na protilehlé straně. Umožňuje nám posouvat naši komunikaci s vyšším já, průvodci, Zdrojem na vyšší úroveň. Má také velmi propojující energií, která dokáže zprostředkovat a stáhnout řadu cenných informací pro svého majitele.

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem.  Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.  Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít.

Hematit je kamenem ochrany, klidu, míru a harmonie. Udržuje v rovnováze tělo, mysl a ducha. Výrazně zlepšuje paměť, dodává životní energii a vitalitu, dělá nás rozhodnějších a zesiluje naši vůli.

Video: https://youtu.be/6tlR8FmxORg

Váha: 77 g

Rozměry: průměr cca 10,x 2,5 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).