KŘIŠŤÁL s HEMATITEM a LIMONITEM obelisk 94 g - SLUNEČNÍ CHRÁM

Křišťál s hematitem
Krásný křišťálový obelisk s hematitem a limonitem leštěný v extra kvalitě. Propojení těchto kamenů má úžasné účinky, kdy křišťál prosvětluje a hematit uzemňuje energie svého majitele. Limonit (žluté zabarvení) navíc podporuje tvořivou sílu, radost a nalezení svého Já. Je to silný generátor. Obdržíte špici na obrázku.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
422 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC713
cena:422 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásný křišťálový obelisk s hematitem a limonitem leštěný v extra kvalitě. Propojení těchto kamenů má úžasné účinky, kdy křišťál prosvětluje a hematit uzemňuje energie svého majitele. Limonit (žluté zabarvení tzv. Zlatý léčitel) navíc podporuje tvořivou sílu, radost a nalezení svého Já. 

Je to zároveň silný generátor.

Zlatý léčitel je křišťál/křemen se žlutými inkluzemi limonitu (oxidu železa) patřící do mistrovských krystalů. Je to krystal s vysokými vibracemi, přinášející mistrovskou podporu a pomoc. Jeho energetická síla - zlatý paprsek vás zavede do nitra, božské podstaty, zároveň vám dokáže zprostředkovat cenné informace z jiných duchovních sfér.

Je velmi láskyplný, ochranný a harmonizující krystal. Dává do rovnováhy naši mužskou a ženskou energii, prozařuje a vyrovnává čakry,  očišťuje naše aurické pole od negativních vlivů.

Svým vyzařováním působí na naše nefunkční struktury a bloky, nerovnováhu tak, že je vytáhne a pomůže nám je přeměnit do nových souznících energií a nastaveních. Svým zabarvením do žluté barvy ukazuje, že silně působí na solar plexus - podporuje naši osobní sílu, tvořivost, hojnost a radost v propojení na žití na Zemi tady a teď, abychom neulítávali. Nese v sobě nádhernou sluneční energii. Pomáhá nám vidět věci a situace z jiné perspektivy a nadhledu, abychom věci nebrali tak vážně a osobně. 

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity. 

Váha: 94 g

Rozměry: výška 5,2 x 4,2 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).