Špice křišťál-křemen 76 g - OSOBNÍ SPOLEČNÍK

Křišťál
Krásná přírodní špice křišťálu s hematitem. Jedná se o velice zajímavou špici s názvem OSOBNÍ SPOLEČNÍK s prastarými záznamy na povrchu špice. Je tvořený vnitřním krystalem, který je obrostlý druhým tato forma se nazývá OSOBNÍ SPOLEČNÍK. Krystal bude pomocníkem při vědomé spolupráci nejen partnerů, kdy dokáže podpořit právě ty vlastnosti, které povedou k velkému rozvoji obou partnerů. Například se objeví nějaká dovednost u muže která přesně zapadne do potřeb a znalostí ženy (a započne nádherný vědomý tvořivý proces) a nebo samozřejmě naopak. Špice obsahuje i klíč ke společné práci.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
590 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC977
cena:590 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Jedná se o mistrovský krystal OSOBNÍ SPOLEČNÍK. Krystal bude skvělým pomocníkem při léčení duše a vědomé spolupráce.

Krásná přírodní špice křišťálu s hematitem. Jedná se o velice zajímavou špici s prastarými záznamy na povrchu špice. Je tvořený vnitřním krystalem, který je obrostlý druhým tato forma se nazývá osobní společník.

Je velmi láskyplný, ochranný a harmonizující krystal. Dává do rovnováhy naši mužskou a ženskou energii, prozařuje a vyrovnává čakry,  očišťuje naše aurické pole od negativních vlivů.

Svým zabarvením do hnědočervené barvy ukazuje, že silně působí na kořenovou čakru a solar plexus - podporuje naši osobní sílu, tvořivost, hojnost a radost v propojení na žití na Zemi tady a teď, abychom neulítávali. 

Pomáhá nám vidět věci a situace z jiné perspektivy a nadhledu, abychom věci nebrali tak vážně a osobně. 

Váha: 76 g

Rozměry:  cca 7,5 x 3 cm

Země původu: Madagaskar

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).