Krystal křišťálu velký - MISTROVSKÝ UČITEL

Křišťál
Nádherný VELIKÁN - mistrovský krystal křišťálu, který se již hlásí o své slovo. Nazvali jsme ho učitel, neboť nese energii mudrce - učitele - společníka, který má rozhodně co předat svému lidskému parťákovi. Snoubí se v něm více úrovní najednou - lemurská esence, velký klid a moudrost, chrám s přístupy do různých dimenzí, generátor. Tento krystal vás povede k tomu, že klidným a moudrým přístupem k životu se dají dělat velké posuny vpřed. Toto rozpoložení totiž umožní silně vnímat sebe a následovat svoje vnitřní božské vedení. JE TO VELKÝ UČITEL čekající na svého parťáka. Má v sobě moudrost sahající eony věků zpět. Jeho rozsáhlá energie působí jako generátor, který přivádí a ukotvuje pozitivní energii. Video níže v textu.
Zobrazit více
100% (1 hodnocení)
2 770 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1308
doprava zdarma
cena:2 770 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný VELIKÁN - mistrovský krystal křišťálu, který se již hlásí o své slovo. 

Nazvali jsme ho učitel, neboť nese energii mudrce - učitele - společníka, který má rozhodně co předat svému lidskému parťákovi. Snoubí se v něm více úrovní najednou - lemurská esence, velký klid a moudrost, chrám s přístupy do různých dimenzí, generátor. Tento krystal vás povede k tomu, že klidným a moudrým přístupem k životu se dají dělat velké posuny vpřed. Toto rozpoložení totiž umožní silně vnímat sebe a následovat svoje vnitřní božské vedení. 


JE TO VELKÝ UČITEL čekající na svého parťáka. Má v sobě moudrost sahající eony věků zpět. Jeho rozsáhlá energie působí jako generátor, který přivádí a ukotvuje pozitivní energii. 

Naleznete v něm duhu,  a také formaci Transmitter a Most.

Most je krystal vyrůstající z většího krystalu. Jeho základní vlastností je přemostnění a propojení např. vnitřního a vnějšího světa, jakož vnímání svého vyššího já a ega. Podporuje navazování mezilidských vztahů a je výborným pomocníkem při veřejných projevech, vyjádření svých myšlenek. 

Transmitter je tvořen mistrovskou formací stran 7-3-7 a nese v sobě kvality channeligového krystalu, který je skvělým komunikátom pro práci na sobě, se svým vyšším já, uchopení a žití svých darů a síly v této realitě, a zároveň je také propojovatelem do vyšších dimenzí. Vytváří tím most do zemských sfér. Dokáže skvěle podpořit práci s energií, záměry, tvořením. Proto má krystal skvělou výbavu podobě klíčů.

Bude skvělým pomocníkem při hlubší práci na širších tématech. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je prosvětlovačem, propojovatelem a navyšuje značně vibrace.

VIDEO: https://youtu.be/QCzkFhCoL4U

Křišťál má dobrušovanou špiči.

Rozměry: cca 18 x 8,5 cm

Hmotnost: 1245 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).