Lemurský křišťál - VSTUP DO SVĚTELNÉHO SVĚTA

Křišťál lemurský
Nádherný mistrovský lemurský křišťál, který má velkou vtisknutou bránu po celé jedné straně. Ve spodní části má malinkaté krystalky s hematitem pro ukotvení a stabilitu. Jde z něj velmi zajímavá multidimenzionální energie a podpora pro propojení se se svými vyššími já. Má zajímavé Klíče.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
488 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1323
cena:488 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný mistrovský lemurský křišťál, který má velkou vtisknutou bránu po celé jedné straně a Klíči. Ve spodní části má malinkaté krystalky s hematitem pro ukotvení a stabilitu. Jde z něj velmi zajímavá multidimenzionální energie a podpora pro propojení se se svými vyššími já.

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.Tato formace je velmi nápomocná pro všechny, kteří cítí, že už nedokáží žít ve starých strukturách a přejí si uvidět cestu dál, kde již budou tvořit a činit, co je baví a naplňuje v souladu s jejich duší.

Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Je výborným pomocníkem, neboť v sobě nese kódy a informace pro harmonizaci celé bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti.

Silně prosvětluje a značně navyšuje vibrace.

Rozměry: 5 x 2,2 cm....18 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).