Lemurský křišťál mistrovský - BRÁNA DO SVĚTELNÉHO SVĚTA

Křišťál lemurský
Nádherný mistrovský lemurský křišťál, který má velkou vtisknutou bránu po celé jedné straně a další Klíč ve spodní části krystalu. Ve spodní části má hematitové krystalky s pro ukotvení a stabilitu. Jde z něj velmi zajímavá multidimenzionální energie a podpora pro propojení svými nitrem a se se svými vyššími já.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
333 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC1323
cena:333 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný mistrovský lemurský křišťál, který má velkou vtisknutou bránu po celé jedné straně a další Klíč ve spodní části krystalu. Ve spodní části má hematitové krystalky s  pro ukotvení a stabilitu. Jde z něj velmi zajímavá multidimenzionální energie a podpora pro propojení svými nitrem a se se svými vyššími já. 

KLÍČ je tří až šestistranný obrazec vtisknutý do stěny krystalu, připomíná otvor, do kterého lze zasunout imbusový klíč. Může to být krásný pravidelný šestiuhelník nebo být i nepravidelný, podlouhlý. Viděli jsme různé varianty. Pomáhá k naší vnitřní i vnější svobodě,  a tím k odemknutí darů a potenciálu, které je již čas žít.Tato formace je velmi nápomocná pro všechny, kteří cítí, že už nedokáží žít ve starých strukturách a přejí si uvidět cestu dál, kde již budou tvořit a činit, co je baví a naplňuje v souladu s jejich duší.

Lemurský křišťál v sobě nese posvátnou čistou energii, která pomáhá na mnoha úrovních. Je výborným pomocníkem, neboť v sobě nese kódy a informace pro harmonizaci celé bytosti. Nese v sobě záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti.

Silně prosvětluje a značně navyšuje vibrace.

Rozměry: 4,2 x 1,7 cm.......11,6 g

Původ: Brazílie

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).