Drúza křišťál & křemen STRÁŽCE ZÁZNAMŮ 57,2 g

Křišťál+křemen
Krásná mini drúza křišťálu a křemene se žlutým zabarvením limonitu (oxidu železa). Jsme nazvali podle jeho vyzařování STRÁŽCE ZÁZNAMŮ bude úžasným pomocníkem také při prosvětlování prostoru. Skládá se z krystalů které jsou ve tvaru několikanásobných trojúhelníků, tyto trojúhelníky nesou informace z dob kdy zemské energie byly v rovnováze a lidé mohli na sobě energeticky pracovat.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
288 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: KŘEMDR22
cena:288 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Krásná mini drúza křišťálu a křemene se žlutým zabarvením limonitu (oxidu železa). Jsme nazvali podle jeho vyzařování STRÁŽCE ZÁZNAMŮ bude úžasným pomocníkem také při prosvětlování prostoru. Skládá se z krystalů které jsou ve tvaru několikanásobných trojúhelníků. 
 

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.

Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít. Zkuste se na chvíli zastavit, vzít si křišťál do ruky a nechat se hýčkat jeho příjemnou láskyplnou energií, kterou vás okouzlí a pohladí.

Křemen je kamenem harmonie a stability. Očišťuje tělo a duši, posiluje paměť a je velmi vhodný pro meditace a harmonizaci prostoru. Je pomocníkem pro ostatní kameny, které dokáže dobíjet.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 57,2 g......... rozměry: 5 x 3,5 cm

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).