Drúza křišťál a křemen - OPUŠTĚNÍ FYZICKÉHO TĚLA

Křišťál+křemen
Tuto nádhernou drúzu s bytostí uvnitř jsme nazvali OPUŠTĚNÍ FYZICKÉHO TĚLA, s velkou láskou Vám pomůže, když jste přišli o milovaného člověka a hledáte usmíření a klid v srdci. Drúza má silné kořeny, ze kterých vyrůstaly dříve 2 špice, (teď už jen jedna). Může Vám citlivě ukázat, že smrtí fyzického těla zdaleka nic nekončí ba právě naopak.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
377 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: KŘEMDR12
cena:377 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Tato velmi zajímavá drúza křemene a křišťálu bude úžasným pomocníkem. 
 

Křišťál je nejuniverzálnější kámen s nádhernými, jemnými a přátelskými energiemi. Křišťál je zároveň ochranným kamenem. Pomáhá nám vyčistit naší duši od negativních a špatných nánosů. Objevit v sobě znovu šťastnou a nespoutanou duši, která se dovede radovat ze života a řešit starosti s optimismem. Nebojte se ho položit i na tělo, energeticky harmonizuje vše, co je třeba na fyzické i duševní úrovni.

Křišťál pak zvlášť silně čistí a nabíjí prostor, ve kterém se nachází. Položte ho do prostoru, kde cítíte, že špatně proudí energie, nebo který potřebuje uzdravit a nabít. Zkuste se na chvíli zastavit, vzít si křišťál do ruky a nechat se hýčkat jeho příjemnou láskyplnou energií, kterou vás okouzlí a pohladí.

Křemen je kamenem harmonie a stability. Očišťuje tělo a duši, posiluje paměť a je velmi vhodný pro meditace a harmonizaci prostoru. Je pomocníkem pro ostatní kameny, které dokáže dobíjet.

Drahé kameny na e-shopu jsou pečlivě vybrány, očištěny a nabity.

Původ: Madagaskar

Hmotnost: 204 g, rozměry: 9 x 6,5 cm

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).