Kalcit surový 130 g Německá republika, Rujána

Kalcit
Nádherný kousek kalcitu z Německé republiky připomínající jádro hvězdy (v barvách bílá průhledná, žlutá až do červena). Vhodný do sbírky nebo jako energetická dekorace. Kalcit je kamenem hojnosti, radosti, štěstí. Dodává životní energii. Podporuje sebedůvěru, rozhodnost, schopnost vykročit vpřed a dosáhnout vytyčené cíle. Pomáhá při pocitech neklidu, emocích vzteku, dodává nám sílu při rozpouštění starých a nepotřebných myšlenkových forem. Kalcit uvádí do rovnováhy city a pomáhá vše dát do klidu a rovnováhy. Má blahodárný vliv na střevní flóru a kůži. Kalcit posiluje kosti, klouby, imunitní systém. Je to duchovní kámen, který zajišťuje spojení s vyšším vědomím.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
369 Kč
Vyprodáno
katalogové číslo: LC565
cena:369 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nádherný kousek  kalcitu z Německé republiky připomínající jádro hvězdy (v barvách průhledná,žlutá až do červena). Vhodný do sbírky nebo jako energetická dekorace. Fotka odpovídá skutečnosti.

Kalcit je kamenem hojnosti, radosti, štěstí. Dodává životní energii.
Podporuje sebedůvěru, rozhodnost, schopnost vykročit vpřed a dosáhnout vytyčené cíle. Pomáhá při pocitech neklidu, emocích vzteku, dodává nám sílu při rozpouštění starých a nepotřebných myšlenkových forem. Kalcit uvádí do rovnováhy city a pomáhá vše dát do klidu a rovnováhy. Má blahodárný vliv na střevní flóru a kůži. Kalcit posiluje kosti, klouby, imunitní systém. Je to duchovní kámen, který zajišťuje spojení s vyšším vědomím.

Váha: 130 g

Rozměry: 6 x 5 cm

Země původu: Německá republika, Rujána (1968)

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).